Tegnap Mamánál karácsonyozás. Minden szép és jó volt, kivétel gyermekeim édes(?)anyja(?) viselkedése, pedig megszokhattuk volna már. A gyerekek 11-kor felhívják, hogy a már megbeszélt találkozó pontos idejét megbeszéljék. Anyuka misén van, de elbeszélget vagy 2 percig. Délután kettőben egyeznek meg. 2-kor pontban telefon: mindenki hány, hasmenéses, így elmarad a találkozó. Összenéztünk, szinte tudtuk (én biztos voltam benne). Néhány perc szomorkodás után sikerült elterelni a figyelmet erről a szép karácsonyi momentumról. Nem az első átverés volt. Volt már akkora jég, be volt zárva az autó, persze mind a kettő.
Máté elment Kaposvárra, kedveséhez. Viri készül Vácra az ő kedveséhez.
A szilveszter még képlékeny, minden lehetséges. Addig meló Hidegségen, jó lenne befejezni szilveszterig.
Apropo: szilveszterkor én fogom elvinni a soproni gyerekotthonokba a munkahelyem maradék süteményeit. Ez így szokás karácsonykor és szilveszterkor, csak nekem újdonság.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése