2009. december 23., szerda

Holnap Szenteste!

És még be sem csomagoltam azt a kevés ajándékot, amit a gyerkőcöknek (?!) vettem.A lényeg, hogy jól elrejtettem. Megvan... A Mama ajándékát nem is lehet becsomagolni, akkora. Szobabicikli.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése