skip to main
|
skip to sidebar
ugigabi
2009. december 23., szerda
Holnap Szenteste!
És még be sem csomagoltam azt a kevés ajándékot, amit a gyerkőcöknek (?!) vettem.A lényeg, hogy jól elrejtettem. Megvan... A Mama ajándékát nem is lehet becsomagolni, akkora. Szobabicikli.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Rendszeres olvasók
Blogarchívum
▼
2009
(2)
▼
december
(2)
Tegnap Mamánál karácsonyozás. Minden szép és jó vo...
Holnap Szenteste!
Magamról
ugigabi
Teljes profil megtekintése
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése